מוצרים בסל שלך
 
שיתוף חברים
FacebookTwitter 
דף הבית >> האנשים הקטנים של בובימה
'האנשים הקטנים' של בּוּבּימה
 
מי הם 'האנשים הקטנים'?
 
 
'האנשים הקטנים' הם בובות עץ עם מימדי גוף קטנים אך נשמות גדולות- לעיתים גדולות יותר משיש לנו בני האדם.
 
למה?
 
בגלל שהם מאוד הגונים, הם לא משקרים או גונבים והם לא פוגעים ב'אנשים קטנים' אחרים. הם מבססים את חייהם ע"פ שלשת הדיברות של בני 'האינקה' אל תגנוב, אל תשקר ואל תהיה עצלן. האנשים שעשו אותן נתנו להם תכונות בסיסיות כמו  נימוסים טובים, ראיה רחבה, חברות יכולת לאהוב ואת הרצון לעזור לאלה הזקוקים לעזרה. ובנוסף תכונה חשובה ביותר: לדעת לקחת אחריות על המעשים שלהם ולדעת לדאוג לעצמם. הם גם יודעים לבקש עזרה כשצריך, אך מעולם לא יפלו לנטל על אחרים בשעה שהם יכולים לדאוג לעצמם. אנחנו מקווים שהם יישארו איתכם לאורך שנים ותוכלו ללמוד מהתכונות הטובות שיש להם ואולי לאמץ חלק לעצמכם. אנחנו רוצים ליצור עימכם את חזון עולם 'האנשים הקטנים' שיהיה זה  עולם ללא טינה, כעס, שנאה ותסכול.
 
בנוסף, אנו רוצים להזכיר לכם עובדה שמאד חשובה לנו. 'האנשים הקטנים' שלנו אינם מופלים בגלל גזעם, דתם או הלאום שלהם. לתארים כאלה אין שום חשיבות בעולמם והם אינם משחקים שום תפקיד בו. המונח 'אינטרס לאומי' אינו מוכר להם ואינו כוח מניע בשום צורה במחשבתם או תיפקודם. הדרך היחידה לתייג 'אנשים קטנים' הינה בהתאם לדרכים בהן הם מתייחסים ל'אנשים קטנים' אחרים. אם הם הגונים או לא? הגינות היא הסגולה היחידה המוערכת ע"י 'האנשים הקטנים'.
ל'אנשים הקטנים' מאוד אכפת מעולמם ויש להם מודעות אקולוגית מאוד גבוהה. הם מעולם לא ישליכו פסולת לרחוב ותמיד ינסו למחזר מוצרים לאחר שימוש.
 
הגענו לנקודת המבט הזו על העולם מתוך ניסיון ההיסטוריה ומהאמיתות שאין גזע, לאום או דת שלא היה מחובר לאנשים רעים. כמו כן, אין גזע, לאום או דת שבו אין אנשים הגונים. האחרונים הם היחידים הראויים לשגשג ולשמש כמקור השראה בעולמם של 'האנשים הקטנים' שלנו.  
 
אנו מאחלים לך ולילדיך שתבלו בנעימים עם 'האנשים הקטנים' שלנו (שלכם) בעולמם ותלמדו להפיק את המירב מחייהם. וזכרו שהעיקר בעולמם של 'האנשים הקטנים' הינה תכונת ההגינות.
 
שלכם
 
בובימה צעצועי עץ
 
האנשים הקטנים- בעלי מלאכה
 האנשים הקטנים- בעלי מלאכה
BU1009

מחיר באתר 82.00 ₪
     
 
 
מידע נוסף

אנשים קטנים- משפחת הדובים
 אנשים קטנים- משפחת הדובים


מחיר באתר 60.00 ₪
     
 
 
מידע נוסף

אנשים קטנים-דון ודונה
 אנשים קטנים-דון ודונה
BU1012

מחיר באתר 30.00 ₪
     
 
 
מידע נוסף

אנשים קטנים- דור ודורה
 אנשים קטנים- דור ודורה
BU1012

מחיר באתר 30.00 ₪
     
 
 
מידע נוסף

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
לייבסיטי - בניית אתרים