דף הבית >> יכולות מוסתרות של הסלולרי שלכם
 
 
 יכולות מוסתרות של הסלולרי שלכם
בטלפון סלולרי שלכם ישנן מספר יכולות מוסתרות עליהם אתם עדיין לא יודעים... הנה כמה מהן (במיוחד למצבי חירום):
יכולת 1:
112 הוא מספר אותו באפשרותכם לחייג מטלפון סלולרי במקרה של מצוקה קשה. מספר זה פועל בכל נקודה בעולם. אפילו אם אתם נמצאים מחוץ לאזור כיסוי הרשת שלכם במקרה של מצב מצוקה באפשרותכם לחייג 112 והמכשיר יחפש באופן אוטומטי מספר טלפון למקרי חירום הנמצא באזור בו אתם נמצאים במקרה ואתם נמצאים באזור כיסוי של רשת כלשהי.
דבר נוסף חשוב: מספר זה ניתן לחייג גם אם לוח המקשים נעול. אתם מוזמנים לנסות (רק אל תלחצו על מקש החיוג).
יכולת 2:
מפתחות מהרכב נשארו בתוך הרכב? האם לרכב יש מפתח שליטה מרחוק? עצה הבאה יכולה להיות שימושית עבורכם בעתיד...
עוד יתרון לטלפון סלולרי: אם המפתחות נשארו בתוך רכב נעול ובבית יש מפתחות רזרביות תתקשרו למי שנמצא בבית בסלולרי. החזיקו את הסלולרי שלכם במרחק של כ-30 סנטימטר מדלת הרכב בזמן בו אדם הנמצא בבית לוחץ על מקש הפתיחה של הרכב על המפתחות הרזרביים ועושה זאת בקרבה מהטלפון הסלולרי שלו. הרכב ייפתח.
זו אפשרות לחסכון זמן כדי שאותו אדם לא יצטרך לנסוע עד אליכם בכדי להביא לכם מפתחות רזרביות. יכולת זו לא מושפעת ממרחק. גם אם המרחק הוא מאות קילומטרים אם הצלחתם ליצור קשר סלולרי עם אדם עם מפתחות רזרביים תוכלו לפתוח את רכבכם (או את תא המטען).
הערת העורך: השיטה עובדת! הם הצליחו לפתוח רכב בשליחת השדר דרך טלפון סלולרי!
יכולת 3:
סוללה רזרבית... תחשבו על מצב בו הסוללה שלכם כמעט נגמרה ואתם מחכים לטפלון חשוב מאוד ואין לכם אפשרות להטעין את הסוללה. במכשירי Nokia קיימת סוללה רזרבית. כדי להפעילה עליכם לחייג 3370#* (כוכבית-3370-סולמית) - המכשיר יעשה הפעלה מחודשת וישתמש בסוללה הרזרבית ויציין גידול ב-50% של מצב הסוללה.
הסוללה הרזרבית תטען שוב בעת הטענת המכשיר לאחר מכן.
יכולת 4:
חיפשת דרך לחסום מכשיר סלולרי שנגנב? בכדי לדעת מהו מספר הטלפון הסריאלי שלכם ( serial id) תחייגו #06#* (כוכבית-סולמית-06-סולמית).
על המסך תראו מספר בן 15 ספרות (אצלי היה 17). קוד זה הינו מספר ייחודי של המכשיר שלכם. תרשמו אותו היכנשהו ותשמרו עליו טוב. במידה ומכשירכם ייגנב תתקשרו למפעיל הסלולרי שלכם ותמסרו לו את הקוד הזה. המפעיל יוכל לחסום את מכשירכם שנגנב לעד. כעת גם אם יוחלף כרטיס ה- SIM במכשירכם שנגנב לא יוכלו להשתמש במכשיר. כנראה שלא תוכלו להחזיר את מכשירכם חזרה אך תוכלו להיות בטוחים כי הגנב לא(!) יוכל להשתמש במכשיר כלל.
אם כל אדם ישתמש ביכולת זו גניבת מכשירים סלולריים תאבד כל טעם.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד