מוצרים בסל שלך
 
שיתוף חברים
FacebookTwitter 
דף הבית >> איזו חיה את/ה לפי הלוח הסיני? >> חולדה-עכבר בלוח הסיני
חולדה-עכבר. 

תכונות:

טיפוסים חרוצים, אוהבים לעבוד ולהשקיע. בעלי קסם אישי רב ונפש רגועה ומאוזנת. עירנים לסביבה ועלולים להגיב באגריסיביות כמרגישים מאויימים. 
חברותיים ונוטים לרכילות וSMALL TALK נוטים להקיף את עצמם בחברים ואנשים, אם כי מפתחים קשרים הדוקים עם מעט חברים. לפעמים חסרי גבולות אם כי יודעים לדאוג לעתידם, נוטים לאגור מזון מעל הצורך, ידועים בחסכנותם אך לא קמצנים. נהנים מרכישה של חפצים והם הראשונים שירכשו את מיטב הג'אדג'טים הקיימים. בעלי כשיורי משחק מפותחים ונמצא הרבה מהם כשחקנים מחוננים. 
בעלי יכולת ניתוח מבריקה של סיטואציות  מורכבות.  שוקלים כל דבר היטב, לעיתים אף בכבדות יתרה. אנשים רצינים והדורי כבוד.  לעיתים קרובות אינם מרוצים מהקיים ותמיד המציאות תראה להם כברת שינוי. 
במערכות יחסים לעיתים הרצינות שלהם עלולה להרוג את הרומנטיקה. 

 
אנשים שנולדו במזל חולדה: 
זובין מטה. 
דליה רביקוביץ. 
אוליביה ניוטון ג'ון. 

ז'ראר דפרדייה. 
שון פן. 
דן תורן.
אבי קושניר. 
גווינת פלאטרו. 

 
 

ילידי שנת העכבר מאופיינים כאוהבי עבודה, משקיעים ומתמידים. הם אנשים חברותיים ומבריקים ונוטים לא לתת לדברים קטנים ולא משמעותיים עפ"י השקפת עולמם להפריע להם בחיים.

תכונת כובד הראש שמאפיינת אותם תלווה את כל תחומי החיים, הם לא יעשו שום צעד בשום תחום ללא חשיבה מוקדמת ושיקול דעת מעמיק וחישוב הסיכויים והסיכונים.

הדברים שמנחים את העכברים בחיים הם: הדרת כבוד, רצינות, כובד ראש ,חגיגיות ,טקסיות ושימור הקיים, הם ישמרו על דברים ישנים אפילו שהינם ללא ערך ממשי וקיים סיכוי שיעסקו בקניה ומכירת מוצרים או פריטים משומשים.

הם אוהבים לפקח ולנהל, אך קיימת אצלם נטייה לכעסים ורוגז. למרות שיקול הדעת וההתמדה שמאפיינת אותם, הם יחפשו כל הזמן מצבים חדשים והזדמנויות. לא תמיד הם יבצעו את השינויים שהם חושבים עליהם משום ה"כובד" שלהם והחשיבה העמוקה שלהם לפני כל מהלך.

מערכת יחסים עם אנשי שנת העכבר צריכה בדחיפות לריגושים וארועים ספונטניים בכדי ששני הצדדים לא יכנסו לשעמום מרדים


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד
לייבסיטי - בניית אתרים